Přístroje pro měření a certifikaci optických sítí

Můžete se spolehnout, že vám Fluke Networks poskytne nejúplnější řadu přístrojů pro testování optických sítí, která přinese konkurenční výhodu pro růst vašeho podniku. Fluke Networks jako první firma, která zareagovala na nově definované standardy pro certifikaci optické kabeláže, které nyní požadují dvě vrstvy (TIER) certifikace sítě. Níže uvedená řada přístrojů, které podporují dvou-vrstvé (two-tier) testování, poskytne instalatérům sítě nejúplnější pohled na optickou kabeláž a vlastníkům sítě zaručuje kvalitu instalace.


Samostatné přístroje a sady pro útlumové měření optických sítí

CertiFiber Pro Optical Loss Test Set

CertiFiber® Pro Optical Loss Test Set

Zrychlí všechny kroky certifikačního procesu optické kabeláže.

  • Versiv™ modulární design
  • Bezkonkurenční rychlost pro Cat 6A, třídu FA a všechny současné standardy
  • Nejrychlejší čas na certifikaci - dvě vlákna na dvou vlnových délkách za 3 vteřiny.
  • Encircled Flux - adaptéry kompatibilní s normou ANSI / TIA
MultiFiber™ Pro Optical Power Meter and Fiber Test Kit

MultiFiber™ Pro Optical Power Meter and Fiber Test Kit

První Tester pro automatické testování MPO vláken.

  • Automatické skenování a testování všech vláken v MPO konektorech
  • Zajišťuje správnou end-to-end konektivitu MPO vláken s vestavěnou verifikací polarity
  • Integrovaný MPO konektor eliminuje potřebu vícevláknových dodatečných měřících kabelů při testování optických MPO trunků
SimpliFiber Pro

SimpliFiber Pro

Měřák optického výkonu a sady pro testování optiky.

  • souběžný test obou vlnových délek jednoho portu
  • CheckActive™ při nalezení živého vlákna rozezní tón a zobrazí ikonu
  • FindFiber™ Remote ID umožní i jednomu technikovy rychle identifikovat kabelové spoje nebo přesměrování
Fiber Test Installer Packages

Fiber Test Installer Packages

Sada pro testování 850nm a 1300nm mm kabeláží. Přístroj je dodáván v kompaktním a odolném kufříku.

Fiber OneShot

Fiber OneShot

Jednoduše použitelná sada pro testování optických vláken a měření vzdálenosti ke zlomu vlákna nebo jeho konci.

Fiber QuickMap

Fiber QuickMap

Odhalování problémů na MM optických vláknech pomocí jednoho tlačítka.

  • Jednotlačítkové testování. Šestivteřinová analýza.

OTDR přístroje

OptiFiber Pro

OptiFiber Pro

OptiFiber Pro je první OTDR navržený pro enterprise testování optických vláken. OptiFiber Pro je zaměřen na snižování nákladů, zvýšení produktivity a zlepšování spolehlivosti sítě.

  • První OTDR s smartphone uživatelským rozhraním
  • Nejkratší mrtvá zóna a detekce událostí
  • Zefektivňuje certifikaci optických vláken, nejrychlejší setup a skenování
  • Zvýšení produktivity díky uživatelsky nastavitelným projektům a sadám testů
  • Jednoduché používání s "DataCenter OTDR™ mode" a "EventMap™ view"
  • Uživatelské záložky pro testy

Přístroje pro vizuální kontrolu optických sítí

FI-7000 FiberInspector ™ Pro

FI-7000 FiberInspector ™ Pro

2-sekundová automatizovaná PASS/FAIL certifikace optických konektorů.

  • Automatizovaná Pass/Fail certifikace koncových plošek u optických konektorů
  • Grafická indikace problémových oblastí v důsledku kontaminace, prohlubní, úlomků a škrábanců
  • Certifikace podle průmyslových standardů - IEC 61300-3-35
  • Eliminuje lidskou subjektivitu z procesu měření
  • Možnost uložení pohledů během certifikačního procesu
VisiFault

VisiFault

Přístroj pro snadnou vizuální lokalizaci chyb na optických sítích.

  • jasný viditelný proud červeného světla
  • 2 mody -nepřetžitý proud a blikání
  • 2.5mm konektor nebo volitelný 1.25mm konektor
Fiber Viewers

Fiber Viewers

"Prohlížečka" optických konektorů pro zjišťování problémů a nečistot na optických konektorech.

  • bezpečnostní filtr na vlnové délky 850nm,1310nm a 1550nm
  • zvětšení 200x a 400x
  • 2.5mm universální ferule pro MM a SM
FiberInspector Micro

FI-500 FiberInspector ™ Micro

Pokročilý video mikroskop. Kontrola zda nejsou čelní plochy optických konektorů kontaminovány nebo poškozeny

  • PortBright ™, vestavěná svítilna pro osvětlení hustě osazených panelů a špatně osvětlených rozvaděčů
  • Autofocus pro stabilizaci obrazu v několika sekundách
  • Velký displej pro zobrazení singlemode a multimode koncových vláken
  • Obsahuje 4 UPC koncovky (LC, SC, 1,25 mm a 2,50 mm). APC koncovky k dispozici

Čistící sady

Sada pro čištení optických konektorů

Vše, co potřebujete, abyste odstranili nejčastější příčinu výpadku optické linky: znečištění.

  • Čistící karty a hadříky
  • Pero pro nanášení rozpouštědla
  • Tyčinky
  • IBC™ OneClick Cleaners
  • Odolny kufřík

© FLUKETESTERY.CZ Všechna práva vyhrazena.

created by hotpotato – xhtml & css valid, use Mozilla – the best browser available | Fluke Networks