MultiFiber™ Pro Optical Power Meter and Fiber Test Kit

MultiFiber™ Pro Optical Power Meter and Fiber Test Kit

MultiFiber™ Pro je první Tester pro automatické testování multimode i singlemode MPO vláken.

  • Automatické skenování a testování všech vláken v MPO konektorech
  • Zajišťuje správnou end-to-end konektivitu MPO vláken s vestavěnou verifikací polarity
  • Integrovaný MPO konektor eliminuje potřebu vícevláknových dodatečných měřících kabelů při testování optických MPO trunků
  • Snadná interpretace výsledků testů s jednoduchým uživatelským rozhraním, které zobrazuje všech 12 vláken
  • Řešení problémů MPO linek s možností ověřování výsledků testů jednotlivých vláken
  • Integrovaný MPO konektor s krytkou. Nejsou nutné žádné externí krytky proti prachu.

Představujeme MultiFiber™ Pro Optical Power Meter and Fiber Test Kits.

MultiFiber Pro je optický tester, který umožňuje otestovat MPO trunk bez nutnosti použití dodatečných měřících kabelů, odstraňuje složitost otázek polarity a umožňuje kazety snadněji testovat v terénu.

Ať už je to při použití 10 Gbps předkonektorovaných optických trunků nebo 40/100 Gbps MPO řešení určených pro příští generace 40/100 Gbps výkonných datových center. Typické instalace optických vláken pro datová centra znamenají časově a manuálně náročné ověřování MPO kabelů.

MultiFiber Pro je o 90 procent rychlejší než testování jednotlivých vláken neboť měří ztrátu výkonu a ověřuje polaritu 12 vláken v jediném konektoru - snižuje zkušební dobu z týdnů na dny.

MultiFiber™ Pro - Přehled vlastností

  • Funkce „Scan all“
  • Vestavěné ověřování polarity
  • Integrovaný MPO konektor
  • Jednoduché uživatelské rozhraní
  • Výběr individuálních vláken
  • Integrovaný krytý MPO konektor
  • Snadné reportování
  • Sestavy pro každou potřebu

Podrobné informace o vlastnostech »

Popis prvků MultiFiber™ Pro Optical Power Meter and Fiber Test Kit



« Modely, volby a doplňky | Přehled | Vlastnosti »


© FLUKETESTERY.CZ Všechna práva vyhrazena.

created by hotpotato – xhtml & css valid, use Mozilla – the best browser available